WILHELMINA PREDATOR CHALLENGE 2026, DÉ ROOFVISWEDSTRIJD VAN HET JAAR!!

9 juli 2026 in Roofvis

Doe mee aan de ultieme uitdaging voor roofvissers: de Wilhelmina Predator Challenge

Op zondag 30 augustus 2026 wordt het Wilhelminakanaal tussen Tilburg en Biest-Houtakker alweer voor de 3e keer omgetoverd tot hét strijdtoneel voor fanatieke roofvissers! Een prachtig stuk water dat bekendstaat om zijn brute snoeken, moddervette baarzen en sluwe snoekbaarzen.

Laat je skills zien en maak kans op prachtige prijzen terwijl je -samen met je vismaat- de strijd aangaat met de grootste roofvissen in het kanaal. Het enige wat je nodig hebt is je favoriete kunstaas en een flinke dosis visplezier!

Of je nu een doorgewinterde visser bent of net begint, iedereen is welkom om deel te nemen aan deze spannende wedstrijd. Er wordt uitsluitend gevist in koppels, dus vorm een team met een vriend(in), familielid of vismaat en laat zien wat jullie in huis hebben.

Naast de opwinding van de wedstrijd biedt de Wilhelmina Predator Challenge een geweldige kans om nieuwe mensen te ontmoeten, ervaringen te delen en samen mooie herinneringen te creëren.

Belangrijke informatie op een rij:

  • Koppelwedstrijd: Je vist deze challenge in duo’s (koppels). Samenwerken is de sleutel tot succes!
  • Geweldige prijzen: We hebben een goedgevulde prijzentafel klaarstaan voor de absolute topvissers.
  • Toegankelijk voor iedereen: Of je nu een doorgewinterde visser bent of een beginneling; iedereen mag meedoen!
  • Datum: Zondag 30 augustus 2026.
  • Locatie: Wilhelminakanaal (Tilburg – Biest-Houtakker).
  • Inschrijfgeld: Slechts € 20,- per koppel.
  • Maximale deelname: Er is plek voor maximaal 50 koppels. Vol = Vol!
  • Uiterste inschrijfdatum: Zondag 16 augustus 2026.

Dus schrijf je vandaag nog in en maak je klaar voor een dag vol avontuur, spanning, sportiviteit en gezelligheid!

IK SCHRIJF ME IN

We zien je graag op 30 augustus!!

Met sportieve groet,

Roofvisafdeling KEHV de Ruischvoorn