Calamiteiten Melden     

 

nbanner1.jpg
38
38-1
DSC00006
DSC00007
DSC00007a
DSC00010
DSC00013
DSC00015
DSC00015 (1)
DSC00018
DSC00020
DSC00025
01/12 
start stop bwd fwd

hieronder de  actuele stand in de wedstrijd, tijd van updaten is variabel

15:00 De stekken zijn verloot, iedereen is op weg naar zijn stek

18:00 Eerste vis op stek 38 gevangen, een spiegel van 8.9 kg

Op stek 38 de tweede vis, spiegel van 12.2 kg

23.00 spiegelkarper op stek 4

8.20 vannacht zijn er 5 vissen gevangen klassement overall is bijgewerkt

9.15 stek 21 schubkarper 13.6 kg

11.00 schubkarper 15 kg voor stek 11

12.45 twee schubkarpers voor stek 21, 10.8 en 13.1 kg

17.00 schubkarper van 9.2 kg voor stek drie die nu 27 kilo los staan van nummer 2

20.15 stek 21 twee schubkarpers. 12 en 8.5 kg, het verschil met nummer 1 voor het algemeen klassement is nu nog maar 7.6 kg

Vannacht een spiegel van 10.3 en een schub van 14 ki\g voor stek 10

Twee schubkarpers van 8.6 en 8.4 kg voor stek 21, de nieuwe koplopers in het algemeen klassement en in deel 2

8.45 spiegel 10.2 kg op stek11, schub 16.9 kg op stek 1 en een spiegel van 6.6 kg op stek 21

11.40 schub 8.8 kg op stek 21 en 15.2 kg schub op stek 10

De wedstrijd is nu afgelopen, zie hieronder de definitieve uitslagen

Stand overall klassement:

stand Team Naam Naam kg totaal 1 Stek 2 x schubs 2 kg schubs 2 x spiegels 2 kg spiegels 2 kg totaal 2 kg Overall
1 19 Vermeer Wouters 4,9 21 8 83,8 1 6,6 90,4 95,3
2 31 Harm   Ketelaars Stein Verheggen 48,9 3 2 21,6     21,6 70,5
3 17 Ad,   vd Wouw Stefan vd Heijen 12,8 10 2 29,2 1 10,3 39,5 52,3
4 8 Cure Wijnands 10 38 1 12 2 21,1 33,1 43,1
5 12 Robby   Broers Remco   Snoeren 9,8 11 1 15 1 10,2 25,2 35
5 25 Martin   van Gorp Erwin   Faessen 28,7 33           28,7
6 11 Tino   v Spaendonk Niels   Sprangers 22,8 25           22,8
7 14 Adams Frans   van Olmen 9,3 30     1 11,6 11,6 20,9
8 4 A   Voogd Owen Voogd 19 32           19
9 27 Lauran   Witjens K.   Laarhoven   1 1 16,9     16,9 16,9
10 18 Kesselaar Rozendaal 5,9 4     1 10,5 10,5 16,4
11 7 Dirk   v Woerkom Sjef   Thijssen 14,4 39           14,4
12 32 Maarten   Bierings Thomas   v Olphen 14,4 afw           14,4
13 1 Rick   Maes Vinny   Maes 13,75 36           13,75
14 3 v.d.   Ven Peppenster   12 1 12,3     12,3 12,3
15 10 Oerlemans Damen 10,6 afw           10,6
16 5 Frank   Kwantes Hamers 9,1 23           9,1
17 24 M.   Mooy B.   Mooy 8,6 31           8,6
18 6 In   `t Groen U.   Beerendonk 8,2 15           8,2
19 9 Verhagen Verhagen 8 37           8
20 20 v.d   Vlist Wezel   27 1 4,4     4,4 4,4
  18 R.   Verhoeven Jeroen   Vrijsen   24            
  13 Dennis   vd Hout Bjorn   Janssen   34            
  16 Peter   vd Ven Erwin   Dankers   35            
  29 John   v Haaren Niels   vd Lee   17            
  2 B.   Graafmans M.   Adriaanse   8            
  26 Rijkers Mesman   18            
  28 Mohr Mohr   5            
  15 Nick   Rijken Koen   v Mierlo   afw            
  23 Erwin   de Jong Jim   Kanters   13            
  22 Dave   Gevers Niek   Bertens   14            
  21 Pascal Postelmans Daan,   Johan   9            
            17   7     524,65

klassement deel 2

stand Team Naam Naam Stek 2 x schubs 2 kg schubs 2 x spiegels 2 kg spiegels 2 kg totaal 2
1 19 Vermeer Wouters 21 8 83,8 1 6,6 90,4
2 31 Ad,   vd Wouw Stefan   vd Heijen 10 2 29,2 1 10,3 39,5
3 17 Cure Wijnands 38 1 12 2 21,1 33,1
4 8 Robby   Broers Remco   Snoeren 11 1 15 1 10,2 25,2
5 12 Harm   Ketelaars Stein   Verheggen 3 2 21,6     21,6
5 25 Lauran   Witjens K.   Laarhoven 1 1 16,9     16,9
6 11 v.d.   Ven Peppenster 12 1 12,3     12,3
7 14 Adams Frans   van Olmen 30     1 11,6 11,6
8 4 Kesselaar Rozendaal 4     1 10,5 10,5
9 27 v.d   Vlist Wezel 27 1 4,4     4,4
10 18 Martin   van Gorp Erwin   Faessen 33          
11 7 Tino   v Spaendonk Niels   Sprangers 25          
12 32 A   Voogd Owen Voogd 32          
13 1 Dirk   v Woerkom Sjef   Thijssen 39          
14 3 Maarten   Bierings Thomas   v Olphen afw          
15 10 Rick   Maes Vinny   Maes 36          
16 5 Oerlemans Damen afw          
17 24 Frank   Kwantes Hamers 23          
18 6 M.   Mooy B.   Mooy 31          
19 9 In   `t Groen U.   Beerendonk 15          
20 20 Verhagen Verhagen 37          
  18 R.   Verhoeven Jeroen   Vrijsen 24          
  13 Dennis   vd Hout Bjorn   Janssen 34          
  16 Peter   vd Ven Erwin   Dankers 35          
  29 John   v Haaren Niels   vd Lee 17          
  2 B.   Graafmans M.   Adriaanse 8          
  26 Rijkers Mesman 18          
  28 Mohr Mohr 5          
  15 Nick   Rijken Koen   v Mierlo afw          
  23 Erwin   de Jong Jim   Kanters 13          
  22 Dave   Gevers Niek   Bertens 14          
  21 Pascal Postelmans Daan,   Johan 9          
          17   7   265,5

 

 

IMG_6704.jpg

Website: Zegenrijk